המדריך לרכישת ממונעים לילדים במתנה

חנות-מתנות-באינטרנט

רוצים להפתיע את הילד או הילדה שלכם במתנה יוצאת דופן אשר תגרום לו לצאת מהבית ממסכי הטלפון או המחשב לחוות חווית משחק כיפית? הפתרון הוא רכב ממנוע.

למה לקנות ממונעים לילדים?

הילדים כיום בכל גיל צופים ביותר מדי שעות מסך אם זה מול המחשב, הטלוויזיה או הטלפון הנייד אנו מחפשים משהו שיוציא אותם מהרביצה בבית, בחירת ממונעים לילדים תעניק לילד חווית משחק שונה סוחפת ומהנה מחוץ לבית, בונוס נוסף לממונעים לילדים הוא האפשרות להעניק לילדים התנסות בכלי ממונע הדומה לנהיגה על רכב או אופנוע ויכולת שליטה וניווט, חווית הנהיגה תורמת לפיתוח מגוון רחב של מיומנויות ויכולות חשובות כמו שיפור יכולת הריכוז, פיתוח קואורדינציה ומוטוריקה, פיתוח דמיון, יכולת להתמודד עם מצבי אתגר, התמצאות במרחב וחשוב מכל העלאת  הביטחון העצמי, הילד הנוהג בממונע מושך תשומת לב של הילדים האחרים המחפשים את קרבתו הוא מהווה אטרקציה ומרגיש כי אחרים מקנאים בו, מה יותר כייף מזה להרגיש מחוזר מילדים אחרים, להרגיש גדול וחשוב כמו אבא או אימא הנוהגים ברכב אמיתי? 

סוגי ממונעים לילדים

כיום יש מגוון רחב של סוגי ממונעים לילדים לרבות מכוניות, ג'יפים, טנדרים, טרקטורונים, אופנועים, רכבים בצורת כוחות הצלה מכבי אש, אמבולנס, משטרה ועוד המתאימים לגילאים שונים.

הממונעים נבדלים אחד מהשני לא רק בשל צורתם או סוגם אלא לפי היכולות שלהם והתוספות הנלוות להם, היכולות מתבטאות במתח שלהם שיכול להיות 6,12,24 וולט, ניתן למצוא היום רכבי שטח ממונעים הכוללים רדיו מובנה, שני מקומות ישיבה, מושבים מתכוונים מרופדים, צמיגי גומי, חיבור ל-USB, צג ומערכת מולטימדיה, ישנם ממונעים הכוללים מערכת השומרת על יציבות המונעת התהפכות וכיבוי אוטומטי במצב של התחממות יתר, מערכת בלימה הידראולית מתקדמת, וחשוב מאוד כוללות חגורות בטיחות.

 מה חשוב לדעת לפני קניית ממונעים לילדים?

רמת המתח- רמת המתח משפיעה על עוצמת המטען והמצבר שלו, זמן הנסיעה שיש להטעין את הממונע, ככל שהמתח נמוך יותר כך זמן הנסיעה קצר יותר, היא משפיעה גם על ביצועי הרכב לדוגמה ממנוע שישה וולט מתאים לנסיעה על שטח סלול ומרוצף לעומת מנוע של עשרים וארבע וולט המסוגל לנסוע גם בשטח לא סלול על דשא וחול. מידת המתח משפיעה גם על המשקל וגודל הממונע ככל שהוא גדול יותר כך הוא כבד וגדול יותר.

המצבר- תכולת המצבר נמדדת באמפר לשעה ככל שתכולת המצבר גדולה יותר כך ניתן להשתמש בממונע זמן ממושך יותר, סוג המצבר גם חשוב מרבית המצברים נטענים על ידי השקע החשמלי הביתי הם מוגבלים לשבע מאות הטענות.

קח אותי לחנות!
המוצרים שבחרת
0
שלח הודעה
1
היי , כאן עדן :)
צריך עזרה בוואצפ ?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)