אטרקציות ומתנות מיוחדות לאירועים – איך להפוך את האירוע למעניין וייחודי?

אירועים הם דרך נהדרת ליצירת קשר עם האורחים שלכם, אבל אתם בטח רוצים הרבה יותר מאשר פשוט לארגן אירוע עבור האורחים שלכם! האירועים בימינו הופכים להיות יותר ויותר אינטראקטיביים וארגונים רבים מוצאים שככול שהאירועים שלהם יותר מרתקים, כך האורחים שלהם נוטים יותר לשתף ולספר לאחרים על החוויה הנהדרת שעברו.

אם אתם רוצים לשתף את האורחים באירוע שאתם מתכננים ומקווים להשאיר בהם רושם רב גם לאחר שהאירוע יסתיים, הנה כמה רעיונות שיעזרו לכם להפוך את האירוע למעניין וייחודי.

אירוע עם השטאג – #

השטאג לאירוע נועד לא רק לאיסוף תמונות החתונה או הכנס העסקי באינסטגרם. פיתוח השטאג לאירוע יהפוך את האירוע שלכם לקל יותר לשיתוף במדיה החברתית.

רעיון ההשטאג הפך לחלק אינטגרלי של הקמפיינים השיווקיים, ויצירת השטאג מיוחד לאירוע שלכם היא כעת הליך סטנדרטי. כל שעליכם לעשות זה לבחור בהשטאג שכולל אמירה קצרה, שתקל על האורחים להשתמש בה.

הפעלה אינטראקטיבית של המדיה החברתית יכולה להיות כאשר האורחים מצלמים סלפי עם האינסטגרם, מפרסמים ואז מדפיסים כדי ליצור תמונת קיר מדהימה.

אגב, בין האטרקציות הרבות שמוצעות היום למארגני אירועים, ניתן למצוא לא רק רעיונות מדהימים כמו תותח קצף או משחקי קופסה ענקיים, אלא גם מראת סלפי ענקית ואינטראקטיבית ועמדת צילום שעשו עבורכם את עבודת השיתוף במדיה החברתית.

אטרקציות כמו מראת סלפי או עמדת צילום מציעות אפשרויות לשיתוף חברתי מיידי. לכן, מומלץ ליצור רקע עם שם המותג או עם ההשטאג של האירוע, להניח כמה אביזרים מהנים וכיפיים לשימוש האורחים בתא הצילום, וכל השאר כבר יתבצע מעצמו.

אטרקציות אלה מאפשרות לאורחים גם להדפיס את התמונות שצילמו, ולקחת אותן כמזכרת הביתה מהאירוע. סוג זה של מתנות לאורחים מאפשר להם להחיות מחדש את הזיכרונות המהנים שחוו באירוע שלכם.

אירוע שמציע מתנות מגניבות לאורחים

ואם כבר מדברים על מתנות לאורחים, יש לכם אפשרות לבחור מגוון של מוצרים מגניבים שהאורחים שלכם ישמחו לקבל כשהאירוע להסתיים, לדוגמה:

  • שואב אבק שולחני בצורת פטריה
  • לייזר ירוק
  • זום למצלמה בטלפון
  • מעמד טלפון להגה
  • מיני חצובה לטלפון
  • עט נובע עם חריטה מותאמת אישית
  • בקבוק וויסקי וכוסות עם חריטה אישית
שואב אבק שולחני פטריה

מוצרים כאלה ואחרים יכולים לשמח את האורחים שיעריכו את המתנה שקיבלו מכם בזכות השתתפותם באירוע שלכם.

אירוע שמציע ארוחה כיד המלך

רוב האירועים מציעים ארוחה כלשהי כדי שהאורחים לא יעזבו מוקדם מדי. אבל אוכל הוא דרך מצוינת להפגיש אנשים וליצור את המעורבות שלהם באירוע. לכן, אל תסתפקו בארוחת צהריים זולה, או במשהו כללי כמו פיצה. אם אתם מקפידים על אירוע מקצועי, אל תקמצנו על האוכל.

קחו בחשבון את האוכל כחלק מהאירוע שלכם. כלומר, האוכל חייב להיות איכותי ומפתה, גם אם זה מעלה את ההוצאות של האירוע. אנשים תמיד מתרשמים מהאוכל שהוגש להם באירוע, והם לא שוכחים אירוע שבו נהנו מארוחה טעימה ומושקעת.

אירוע שבו האורחים לא נשארים ׳תלויים באוויר׳

אם האירוע שלכם משתרע על פני מספר שעות, וודאו שלאורחים שלכם יש כל הזמן מה לעשות. הפסקה ממושכת עלולה לנתק אותם מהחוויה.

כדי שזה לא יקרה מומלץ לקבוע מיני-אירועים בכל שעה מתאימה, כך שאנשים יישארו מעורבים במתרחש. לדוגמה, אם מדובר באירוע ארגוני, שלבו בין ההרצאות והמצגות גם אטרקציות משעשעות שיאפשרו לאורחים לקום מהכיסא, להתרענן, להשתעשע, לצחוק ולהתלהב.

יצירת אירוע המאזן בין כיף למקצועיות היא מאתגרת. אבל אם האירוע שלכם יהיה משעמם, ולאנשים לא יהיה מה לעשות, המשתתפים יתחילו לעזוב מוקדם ויותירו את המקום שומם, בניגוד לתוכניות שתכננתם.

קח אותי לחנות!
המוצרים שבחרת
0
שלח הודעה
1
היי , כאן עדן :)
צריך עזרה בוואצפ ?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)