ברכות ליום הולדת, מתנות ועוד רעיונות לפינוקים לאנשים היקרים בחייך

באיזשהו גיל אנחנו כבר לא עושים כזה עניין גדול מיום ההולדת…

אתם כבר לא מזכירים לאנשים ולא מתכננים משהו מיוחד. לפעמים אתם ממשיכים לעבוד כרגיל ביום ההולדת שלכם ואפילו מנסים להצניע את זה שהזדקנתם (או התבגרתם) בעוד שנה, אולי בתקווה שתישארו צעירים לנצח. קצת עצוב, לא?

יום ההולדת לעד, יהיה היום המיוחד שלנו בשנה, סיבה טובה לדבר עם החברים ובני המשפחה, לצאת בכיף לחגוג ולהתפנק כמה שאפשר.

זה הזמן להפסיק את מנהג ה"זקנים" להתייחס ליום ההולדת כסתם עוד יום רגיל, להחזיר עטרה ליושנה, ולציין את ימי ההולדת של היקרים לכם, בדיוק כמו אז, כשהיינו ילדים.

אז רשמנו פה כמה הצעות, רק למקרה ששכחתם איך מרימים יום הולדת מכובד:

כבר רשמתם ברכה?

היום כבר ברור להרבה אנשים שאין, אין חגיגה בלי עוגה. יש גם הרחבה לזה – ברור שברכת יום ההולדת היא הלהיט של האירוע. אנחנו לא מדברים על להסתפק ב"מזל טוב ועד 120" משמים, אלא להשקיע בברכה קצת יותר ארוכה, עם הומור, חרוזים ואישית.

לא יודעים איך מתחילים? כאן תוכלו למצואברכות ליום הולדת מכל הסוגים – בטוח שתמצאו כאן השראה טובה ורעיונות להתחיל את הברכה שלכם.

אגב, גם הרב הגאון, ישראל ליפשיץ (בעל "תפארת ישראל"), ביקש במפורש: "הנני מצווה לכם, בניי ובנותיי, ביום הלידה של כל אחד, יכתבו לו אחיו ואחיותיו ברכת מזל טוב.". נראה לי שאפשר לסמוך עליו…

אוהב מתנות יחיה בכיף

בטח לא נפתיע אתכם אם נגיד לכם שממש קשה להמליץ לנו על מתנות.

אין לנו מושג למי אתם חוגגים יום הולדת, בן כמה הוא (או היא) ומה הטעם של חתן או כלת השמחה.

בכל זאת, יש לנו הצעה שכדאי לקחת בחשבון – מתנות עם הקדשה אישית תעשנה עבודה מצוינת בדרך כלל.

מגוון המתנות שניתן להדפיס עליהן תמונה עם כמה מילים אישיות הוא עצום – ממחזיקי מפתחות ועד לתכשיטים יוקרתיים, ארנקים, מנורות, מגנים לטלפון… זה באמת לא נגמר.

מתנה עם הקדשה אישית מראה שהשקעתם מחשבה באדם לו קניתם, וכן בגלל המגוון הרחב של המתנות – כמעט בטוח שתמצאו משהו שקולע לטעמו האישי. צירוף ההקדשה האישית למתנה הופך אותה ללא סתם פריט שימושי, אלא ממש למזכרת שתישאר עוד שנים. אם עוד לא עשיתם את זה, אתם מוזמנים להסתובב באתר המתנות של עדן (אתם נמצאים בו עכשיו) ולמצוא את המתנה המנצחת.

תתבליינו

אין כמו הבית – זה נכון, אבל יום הולדת הוא סיבה מספיק טובה כדי לצאת מהבית לכמה שעות לבילוי איכותי.

מה אפשר לעשות מחוץ לבית לכבוד יום ההולדת? מאוד תלוי באדם שאתם חוגגים לו, ובתקופה שעוברת עליו. אם אתם חוגגים לאדם ש"תקוע" במשרד כל יום מ – 9 עד 19 כבר שבועות, אולי כדאי לדאוג לו לטיול לנשום אוויר פסגות.

אם אתם רוצים להשלים פערים על הדרך, אפשר להזמין מקומות במסעדה (תמיד טוב לדבר על בטן מלאה).

ההרפתקנים ביניכם יכולים למצוא עניין בחדרי בריחה זוגיים או קבוצתיים, ולאדם עם תחומי עניין מגוונים אפשר למצוא סדנה מעניינת או הרצאה במגוון תחומים.

מה שבטוח, גם שנים קדימה, האנשים שחגגתם להם יזכרו את יום ההולדת הזה כמיוחד יותר בגלל עצם הבילוי והחוויה.

קח אותי לחנות!
המוצרים שבחרת
0
שלח הודעה
1
היי , כאן עדן :)
צריך עזרה בוואצפ ?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)