5 מתנות שישמשו את העובדים שלכם ביום יום

חנות-מתנות-באינטרנט

כשהחורף בשיאו, מנהלי צוותי העובדים ואחראי משאבי האנוש בחברות השונות כבר יודעים שהגיע הזמן לתכנן את המשימה הגדולה הבאה: המתנות לעובדים שיינתנו בפסח. אל תתנו לגשם שבחוץ להטעות אתכם – בישראל מערכת הגשמים הקרה ביותר מגיעה רגע לפני שהחורף נגמר, ומיד אחריה מגיע פורים, וכך מבלי שאיש הספיק לשים לב כבר יגיע פסח. אז כדי לתת תשובה לנושא שאפילו עוד לא הספקתם לשאול, הכנו עבורכם רשימת רעיונות מקוריים (ומצוינים) להענקת שי לעובדים.

משחק חברה משפחתי

לא משנה אם אתם מנהלים צוות עובדים המורכב מגילאים שונים או שאתם אחראים על קבוצת עובדים צעירים שהשתחררו לא מזמן מהצבא, משחק חברתי טוב תמיד יהיה התשובה הנכונה. כך, יוכלו העובדים ליהנות מזמן איכות עם המשפחה כשהם בבית, ואפילו לקחת את המשחק איתם לחופשה. באותו אופן, גם העובדים הצעירים יוכלו ליהנות ממנו – בסופי שבוע או על חוף הים עם חברים.

ציוד טיולים

אם אתם מעוניינים להעניק לעובדים מתנה דומה אך מעט יותר דינמית, ציוד טיולים בדמות אוהל או ערסל יוכל להתאים לכם כמו כפפה ליד. כך, הם יוכלו לנצל את סופי השבוע והחופשות בצורה שוברת שגרה באמת – וגם במידה וכבר יש ברשותם אוהל, מדובר במתנה שתהיה טובה בכל מצב, לצורך גיבוי, וכמובן גם  להרחבת ההזמנה להצטרף לקמפינג עם עוד מספר משתתפים נוספים.

ערכת בישול או אפיה

ואם כבר הזכרנו תחביבים ותחומי ענין חדשים, ובמיוחד במקרה בו העובדים שלכם אינם שוחרי טיולים, תוכלו לפנק אותם עם ערכה ביתית להכנת מאכלים ייעודיים: שוקולד, גבינות או טוסטים בצורות שונות. מתנות מסוג שכזה מראות לעובדיכם שאתם מעריכים את הזמן הפנוי שלהם, ושחשוב לכם כי הם ינצלו אותו על הצד הטוב ביותר.

סט מוצרים מודפסים בהקדשה אישית

אם אתם עובדים בחברה בה מושם דגש רב על ארגון, ובמיוחד אם אתם רואים כי נושא הארגון האישי חשוב לעובדים שלכם, תוכלו להעניק להם סט של מוצרים מודפסים במעין "מיתוג" מקומי – כמובן לא עם לוגו החברה כפי שהוא מופיע בקידומי מכירות, אלא עם הקדשות אישיות, משפטי השראה והעצמה ועיטורים שונים: לוח שנה ממותג, יומן שבועי, מחברות כריכה קשה ממותגות שישמשו כסקצ'בוק אישי לציורים או לרעיונות ועוד. אמנם כאן יהיה מדובר במתנה הדורשת מעט יותר מחשבה ואפילו ישיבה עם המעצב הגרפי של בית הדפוס, אולם התוצאה הסופית תהיה אישית ומרגשת במיוחד.

קח אותי לחנות!
המוצרים שבחרת
0
שלח הודעה
1
היי , כאן עדן :)
צריך עזרה בוואצפ ?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)