רוצים לפנק את העובדים שלכם עם מתנות? 4 טיפים לבחירת המתנה המושלמת!

עוד מספר חודשים, מגיע חג הפסח וזאת בדיוק ההזדמנות לחפש מתנה לעובדים שלכם. מי שממונה על החיפוש הוא צוות מנהלות משאבי אנוש ומנהלות רווחה בארגונים ובחברות. למעשה, המטרה העיקרית היא למצוא את המתנה המיוחדת, המשמעותית והטובה ביותר וכל זאת בהתחשב בתקציב הנתון.

אז אם תרצו קצת עזרה והכוונה למתנה האידיאלית וזאת שתתאים לעובדים שלכם (זה הזמן לבחון עד כמה אתם מכירים את העובדים שלכם), נשמח לשתף אתכם במספר טיפים שימושיים. מוכנים? אנחנו יוצאים לדרך!

מתנה אישית

אם אתם רוצים לפרגן לעובדים שלכם, תוכלו לבחור כמעט כל מתנה ולהוסיף לה את שם העובד. מלבד זאת, אפשר גם להוסיף מכתב אישי בו הכולל הערכה אישית לעובד. מתנות אישיות שניתן להוסיף להן את שמות העובדים או אפילו משפטי הערכה, הן מתנות כמו, ספלים מעוצבים, מגבות איכותיות מעוצבות עם רקמה, עטים, כרבולית מפנקת ועוד.

מתנה שימושית

אין ספק שהמטרה העיקרית היא לתת מטרה שימושית ולא מתנה שהעובדים יאחסנו במעמקי המגירות או הארונות שלהם. אפשר לכוון למתנה שתתאים לשולחן או המשרד של העובד. למשל, אפשר לבחור בקופסת דפי ממו, מחזיק לעטים, לוח שנה, כוס תרמית, מחברת ממותגת, פריט עיצובי לשולחן וכו'.

אם לא רוצים מתנה שתהיה בהכרח למשרד או לשולחן, אפשר גם להזמין מתנה שתשמש את העובד כאשר הוא נמצא בדרכים. למשל, אפשר לבחור במטען נייד לטלפון הסלולרי, רמקול נייד וכו'.

מתנה בתקציב הנתון

לפני שבוחרים מתנות לעובדים, חשוב מאוד להגדיר את התקציב ולא לחרוג ממנו. אולי תקציב נחשב כמגבלה אבל מצד שני, דווקא כאשר יש תקציב מוגדר, אז אפשר לחשוב על רעיונות למתנות שיהיו לא רק מקוריים אלא גם יצירתיים. אפילו אם התקציב נראה לכם קטן יחסית, הרי שעם היצירתיות, האריזה והמיתוג, אתם תצליחו לספק לעובדים את אותו אפקט, ממש כמו מתנה שיש לה תקציב מוגדל יותר.

מתנה מיוחדת

אם כבר אתם מכירים את המתנות השגרתיות הפופולאריות ואתם רוצים לשנות ולתת מתנה מקורית וכזאת שתותיר רושם על מי שמקבל אותה, אז ההמלצה שלנו היא לחשוב מחוץ לקופסא. זו לא חייבת להיות מתנה פיזית בהכרח. אפשר לתת גיפט קארד, שובר לספא/בית מלון, שובר לאטרקציה, שובר לסדנת בישול או כל סדנה אחרת וכו'.

שורה תחתונה

יש המון חברות שישמחו להציע לכם מגוון מתנות מתאימות לעובדים שלכם. כך שאם אתם לא סגורים על איך לבחור את המתנה וממי לרכוש, נסו להתייעץ עם אותן חברות (רק לפני הכל, בדקו שיש דירוג והמלצות וכמו כן בדקו האם יש מחיר אטרקטיבי במידה ואתם מזמינים כמות של מוצרים). הצוות שלהן בטוח יעזור לכם למצוא את המתנה המושלמת לעובדים שלכם בהתאם למאפיינים שתתנו להם. שיהיה בהצלחה!

קח אותי לחנות!
המוצרים שבחרת
0
שלח הודעה
1
היי , כאן עדן :)
צריך עזרה בוואצפ ?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)