5 רעיונות למתנות לעסק במעבר למשרד חדש

חנות-מתנות-באינטרנט

בחירת מתנה לעסק אינה בחירה פשוטה, שכן על המתנה להיות ייחודית, מקורית, שימושית והולמת את המעמד. במעבר למשרד חדש מתנות למנהלים ולעובדים ישאירו טעם טוב, ישמחו את העובדים ויעניקו להם תחושה טובה בכל הנוגע לצמיחה ולשינויים המתחוללים בחברה.
ריכזנו עבורכם 5 רעיונות מעולים למתנות למשרד החדש.

עט עם חריטה

עטים עם חריטה הינן מתנות המתאימות לכלל העובדים הן למנהלים הבכירים והן לעובדים הפשוטים. ניתן להזמין כמות גדולה של עטים עם חריטה אישית. במידה ואתם רוצים ללכת עד הסוף עם המתנה, תוכלו להקדיש ברכה שונה למנהלים או להתאים לכל עובד בנפרד חריטה אישית. בחרו בעטי איכותיים אשר ישמשו את העובדים לאורך זמן ושימו ב שכל העטים יגיעו בקופסה מרשימה ואיכותית.

החלפת ריהוט משרדי

במעבר למשרד חדש יש חשיבות גבוהה לריענון העיצוב ולהחלפת ריהוט משרדי ישן. החלפת הריהוט גם תסייע לכם בעיצוב ומיתוג המשרד מחדש וגם תהווה מתנה נפלאה לעובדי החברה אשר יופתעו למצוא משרד חדש, מעוצב עם ריהוט משרדי מעוצב ומשודרג.

ניתן להחליף רק חלק מהפריטים מהמשרד על מנת לייצר תחושה נעימה בקרב העובדים ועל מנת לשדרג את עיצוב המשרד. ניתן לשדרג את כל הריהוט המשרדי או להחליף רק מס' שולחנות משרדיים או מס' כסאות משרדיים. לדוגמא : החלפת כסאות מחשב הינה אחת מהמתנות היותר מוצלחות אשר אתם יכול לספק לעובדים שלכם, הרי ידוע כי המתנה הכי טובה היא סביבת עבודה נוחה, בריאה ונעימה.

החלפת הכיסאות הישנים לכיסאות משודרגים, מעוצבים ונוחים לא רק תשדרג את עיצוב המשרד הכללי אלא גם תשמח ותעודד את העובדים. במידה ואתם מחליטים להחליף את כסאות המחשב, תוכלו על הדרך לשדרג גם את כיסאות המנהלים ולפנק אותם.

לוח שנה מעוצב

אם ברצונכם להעניק לכל העובדים מתנה מקורית אשר תשמח, תרגש ותפתיע אותם, תוכלו לאסוף תמונות מהמחלקות השונות, מערבי החברה, כנסים וימי כייף ולשלב את תמונות כל העובדים בלוח שנה מעוצב אשר יחולק לכולם. תוכלו לבחור לוח שנה נתלה או שולחני בהתאם לצרכים שלכם ולמידת הנוחות של העובדים. 

לוח מגנטי מחיק

יש מגוון של לוחות שונים בסגנון לוחות ה- TO DO LIST המיועדים לעובדים. הלוח המגנטי מחיק הינו שימושי, אפקטיבי ובעל פן קישוטי לסביבת העבודה. הלוחות יוכלו לשמש את העובדים לארגון יעיל של המטלות שלהם בעבודה, ניתן לתלות תזכורות, תמונות ודברים חשובים. המתנה הוז תתאים לכלל העובדים והנכם יכולים אף להגדיל ראש ולרכוש כמות גדולה יותר ולתת כמתנה את הלוח המגנטי גם לעובדים חדשים.

משטח טעינה לעכבר

בתחום המתנות לעסק ולמשרד ניתן למצוא מגוון ענק של גאדג'טים מגניבים לעובדים. אחת המתנות המוצלחות אשר תשמש את העובדים גם בעבודתם הינה – משטח לעכבר המחשב הכולל מעמד לסמארטפון ומשמש לטעינתו. המשטח מתאים גם למחשבים ניידים והוא מגיע עם מיתוג ולוגו החברה.

קח אותי לחנות!
המוצרים שבחרת
0
שלח הודעה
1
היי , כאן עדן :)
צריך עזרה בוואצפ ?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)