רעיונות למתנות יוצאות דופן לכל מטרה

רעיונות למתנות

כאשר מתקרב התאריך של אירוע חשוב כמו יום הולדת של אדם קרוב, יום נישואין או חג, מחפשים רעיונות למתנות יוצאות דופן, אשר ישמחו את בעל השמחה. ההיצע של מתנות הוא עצום הן בחנויות והן באתר האינטרנט אך המטרה היא לרכוש פריט שאין לאותו אדם, מוצר שהוא זקוק לו או יסייע לו ביום יום ואם אפשר פריט ייחודי שאין רבים כאלה לסובבים אותו. מדובר במשימה שהיא לא קלה ולכן נדרש זמן רב כדי לראות את המבחר הגדול של המתנות הקיימות ולהצביע על הבחירה האולטימטיבית.

רעיונות למתנות יוצאות דופן לכל מטרה

חלק מהאופציות הם משחקים עבור המבוגרים כמו לדוגמה גאדג'טים שונים עבור הטלפון הסלולרי או מוצרים חדשניים עבור העבודה יום יומית במטבח ולכן התחושה היא לעיתים שקונים כלי מטבח לילדים ולא מתנות לבוגרים.

רעיונות למתנות עם חותם אישי

בשנים האחרונות הטרנד המוביל הוא רכישת פריטים מסוימים שאפשר לחרוט עליהם וכך לשייך אותם לאדם מסוים באמצעות מלל אישי המתאים לו בלבד. כך אפשר לחרוט על צמידים, על כיסויים לסלולרי, להטביע חותם על ארנק עם מילות אהבה ועל המון מוצרי טקסטיל כמו כריות.

כאשר משקיעים מחשבה ומזמינים את פריטים שהם רעיונות למתנות ייחודיות, הצד השני מעריך מאד את המתנה. ברור לו שהוקדש לכך זמן רב, שהיו הרבה אופציות ומתוכן הבחירה לא הייתה כלאחר יד אלא מתוך מחשבה עמוקה שזוהי המתנה המושלמת לאדם זה.

שפע של מתנות מדהימות

הבחירה הופכת לקשה ביותר, בגלל השפע העצום של המתנות בכל קטגוריה ולכן עורכים סינון ראשוני של כמה מתנות שמתאימות ובסוף הדרך בוחרים מתוך הרשימה המצומצמת, את המתנה הנכונה ביותר.

רעיונות למתנות הם לדוגמה, כוסות ויסקי או כוסות שמפניה עם חריטה אישית, כך גם בקבוקי משקאות של אלכוהול משובח, חריטה על בקבוק בושם בעל ניחוח נפלא, מנורת לילה עם תמונה יפהפייה של מקבל המתנה, או עט נובע עם חריטה שמעביר מסר של יוקרה ואצילות.

היצע של תכשיטים אישיים

אפשר לרכוש לכל אדם תכשיט ועליו לחרוט את שמו, כמו על צמידים יפהפיים, או לחרוט את שמותיהם של שני בני הזוג עם תאריך משמעותי בחייהם, כמו יום הנישואין שלהם. אפשרות נפלאה נוספת היא חריטה של שמות הילדים. אין כמו ללכת כל היום עם שרשרת יפהפייה, צמיד או טבעת שעליהם חרוטים באופן מרשים שמותיהם של כל הילדים בתוך לב. זוהי תחושה נפלאה שהילדים נמצאים קרוב אליך לאורך כל היום, גם כשאת בעבודה, בקניות או בחו"ל.

בדרך זו אפשר לפנק גם סבתות ולרכוש עבורן שרשרת מדהימה הכוללת חותם ועליו חרוטים זה לצד זה שמות כל הנכדים. אין ספק שסבתא תענוד את השרשרת כל יום וכל היום כדי שהנכדים אשר יקרים כל כך לליבה, יהיו איתה לאורך כל היום.

קח אותי לחנות!
המוצרים שבחרת
0
שלח הודעה
1
היי , כאן עדן :)
צריך עזרה בוואצפ ?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)