קצת על מתנה לבר מצווה לילד אמריקאי

חנות-מתנות-באינטרנט

בר המצווה הוא מועד מרגש במיוחד לכל חוגג. זהו היום שבו נחתמת תקופת הילדות ונפתחת תקופת ההתבגרות, הרגע שבו הזיקה למסורת היהודית ולשורשים מתחזקת ובינינו, גם הרגע שבו חוגג המצוות עומד ליהנות ממבול של מתנות ליום הולדת… בישראל, אנו יודעים בדיוק איך זה עובד: מזמינים את כולם לאירוע ונשארים לספור את המעטפות.

מתנה לבר מצווה לילד אמריקאי

אך מה עושים כשהחוגג הוא ילד אמריקאי, קרוב ליהדות אך רחוק מהמנהגים והקהילה המקומיים? האם אפשר בכלל לקנות מתנה לבר מצווה לילד אמריקאי ולצפות ממנו להתרצות ממנה כמו כל ילד ישראלי אחר? זוהי הנקודה שבה תצטרכו להתאמץ קצת יותר כדי למצוא מתנה מקורית ומכובדת, בעיקר כזו שתיצור חיבור נכון בין המתנה, הערך המוסף והצביון היהודי.

מוזמנים אבל מתלבטים לגבי המתנה?

אם אתם מוזמנים לחגיגות בר מצווה לילד מארה"ב, אתם בוודאי שוברים את הראש על מתנות לבר מצווה שיוציאו את החוגג שבע רצון. ולכן לפני שאתם ממשיכים לטבוע בפאניקה מיותרת, כדאי ואף רצוי להתייעץ עם הורי החוגג ואפילו אם ניתן, גם עם החוגג עצמו. תוכלו לשמוע לגבי הצרכים או הרצונות של המשפחה בהענקת המתנה ולהבין לפחות באיזה כיוון לחפש מתנות ליום הולדת מתאימות. לאחר שקיבלתם מושג מהמשפחה או לכל הפחות ממכרים משותפים, אפשר לצאת לדרך ולבחור מתנה לבר מצווה:

רעיונות למתנות מקוריות לבר המצווה

סט תפילין – בהנחה והחוגג מגיע ממשפחה לא דתית אך בעלת זיקה ליהדות ולמסורת היהודית, יהיה מדובר ברכישת מתנה יפה ומכבדת מאוד. במגזרים אדוקים נהוג להעניק במתנה סט תפילין לכל נער שהגיע למצוות וככל שהסט מפואר יותר, כך הוא יהיה יקר יותר. לפיכך, תוכלו למצוא תפילין בטווח רחב מאוד של מחירים.

שרשרת או צמיד – גם נערים אוהבים להתקשט בתכשיטים סנטימנטליים ומה מרגש יותר מהענקת מתנה לבר מצווה לילד אמריקאי כמו שרשרת בצורת ארץ ישראל או מגן דוד עדין ומוזהב? אם הכיוון שלכם הוא צמיד, תוכלו להוסיף עליו גם חריטה הכוללת הקדשה, ברכה, ציטוט או מסר מסוימים.

מתנות לגיימרים – חלק עצום מהילדים שחוגגים יום הולדת 13 נוהגים לשחק במשחקי מחשב או קונסולות באופן קבוע ולכן תמיד ישמחו לקבל מתנות לילדים שקשורות לנושא. זה יכול להיות משחק חדש, אוזניות ורמקול איכותיים, כיסא מחשב חדש, מנוי למשחק רשת מסוים ואפילו (אם התקציב מתאים) גם רכישה של קונסולת משחקים חדשה ומשוכללת.

מארז מתנות בעברית – זה נכון שהחוגג לא מכאן, אבל יהיה אפשר לחבר אותו למדינת ישראל דרך מתנות מקוריות רבות ואפילו בלי לטוס לכאן את כל הדרך: ספר ילדים שמתאים לגילו, אלבום של אמן ישראלי כלשהו, ערכת פק"ל קפה מקצועית, מדים של שחקן ספורט ישראלי מסוים, קורס וירטואלי ללימוד עברית ועוד. כל מתנה לבר מצווה בהקשר הזה תהיה מיוחדת ומרגשת ותשמח מאוד את החוגג ומשפחתו.

קח אותי לחנות!
המוצרים שבחרת
0
שלח הודעה
1
היי , כאן עדן :)
צריך עזרה בוואצפ ?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)