מתנות שאפשר לשים על אדן החלון

במהלך עיצוב הבית ייתכן שתגלו, בדומה לרבים, כי אדן החלון נותר ריק ומיותם. זוהי תחושה המשותפת לרבים. במקרים רבים החלונות שבבית תופסים נפח רב בנראות הבית, ומכאן כי ההשקעה בעיצובם היא בעלת חשיבות רבה. כל חלון בבית מביט לאזור אחר ונחתך בגודל ובסגנון שונה, מה שמצריך מחשבה על כל חלון מחדש ובחירת סגנון עיצובי ההולם אותו.

להתכתב עם הנוף

עניין חשוב בעת בחירת עיצוב לחלון ולאדן החלון הוא הנוף הניבט ממנו. ישנה חשיבות ליצירת מכנה משותף בין עיצוב החלון לנוף הנשקף ממנו. בחירת סגנון עיצובי שאינו מתכתב עם הנוף הנשקף מאחורה יצור סתירה שאינה נעימה לעין ושתפגע בעיצוב הכולל של הבית. כך לדוגמא אילו הנוף הנשקף מהחלון הוא נוף ירוק של טבע או של גינה פורחת, נכון יהיה לשלב אלמנטים טבעיים על אדן החלון. בחירה של צמחי תבלין או צמחים אחרים המותאמים לגידול על אדן החלון תהיה מצוינת למצב מעין זה. לעומת זאת, בחירה של פריטים מחומרים קשיחים בעלי נפח רב תהיה בחירה שגויה במצב זה, וזאת מפני שהם יביאו לחסימת הנוף והתאורה מהחלון.

בהתאם לסוג החלון

עניין נוסף שיש להתחשב בו הוא סוג החלון. חלונות עשויים מחומרים שונים ובסגנונות עיצוביים שונים. ישנם חלונות עץ וישנם חלונות מתכת, ישנם חלונות בלגיים וישנם חלונות פתיחה מברזל. בנוסף, ישנם חלונות אוורור צרים וישנם חלונות תאורה רחבים. לכל חלון ישנה הפונקציה המיועדת לו ואת המטרה העיצובית המיועדת לו. לאור זאת, יש לבחור עיצוב שונה לכל אדן חלון שכזה. אילו מדובר בחלון אוורו קטן ייתכן שנעדיף להותיר את אדן החלון פנויה. אילו מדובר בחלון גדול הממוקם בסלון, ייתכן שנבחר בפריטים המדגישים את ההיבטים המשפחתיים של הסלון. אילו מדובר במטבח הבית ייתכן שנבחר אלמנטים עיצוביים המכניסים לאווירה המתאימה לבישול.

פריטים עיצוביים כמתנות

במקרים רבים אנשים בוחרים להעניק לקרוביהם מתנות אותן ניתן להניח על אדם החלון כפריטים עיצוביים. זה קורה מפני שפריטים מעין אלו הם בדרך כלל זולים יחסית ואינם בעלי השפעה משמעותית על העיצוב הכולל של הבית. מתנות מיוחדות לעיצוב הבית אשר יכולות לשמש בתור מתנות לבית ולאדן החלון בפרט הן פריטי תאורה מיוחדים, תמונות אישיות או פריטי נוי קטנים. יש לקחת בחשבון כי אדן החלון הוא בדרך כלל צר יחסית ואינו מאפשר העמדה של פריטי עיצוב גדולים. בנוסף, כשמעניקים מתנה יש לזכור כי אין מטרתה להביא להשפעה חריפה מידי על העיצוב הכולל.

עיצוב החלונות עצמם

מלבד רכישה של מתנות מעוצבות, יש לקחת בחשבון בעת קניית המתנה גם על חלונות הבית עצמם. חלונות לבית הם בעלי חשיבות יתרה בעיצוב הבית. בחירת הסגנון הייחודי שלהם עשוי להשפיע על האווירה והאקלים של הבית, וכן על היבטים מעשיים יותר דוגמת זרימת האוויר ומידת התאורה בבית. 

המוצרים שבחרת
0
שלח הודעה
1
היי , כאן עדן :)
צריך עזרה בוואצפ ?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)