מתנות מומלצות למנהלים במשרד? כל מה שכדאי לדעת

׳הכרת תודה׳ היא אולי לא תמיד הביטוי הנפוץ ביותר באוצר המלים שלכם בעבודה, במיוחד לא כלפי צוות הניהול, אבל בהחלט מומלץ לא לשכוח אותו. הכרת הטוב ממלאת תפקיד חשוב בהצלחה הארגונית כולל: מצב רוח משופר, פרודוקטיביות משופרת, מערכות יחסים אמיצות יותר וצוות ניהולי מאושר יותר.

מתנות מומלצות למנהלים במשרד? כל מה שכדאי לדעת

בסופו של דבר, הכרת תודה במקום העבודה יכולה להוביל לקשרים עמוקים יותר בין המנהלים בעסק, אלא לחלחל מטה גם לצוות העובדים ולהשפיע על העבודה היומיומית של כולם.

יש אפשרויות שונות להבעת תודה, ואחת הנפלאות ביותר היא על ידי הענקת מתנה. המתנה לא חייבת להיות יקרה מאוד כדי שתתקבל בהערכה ובשמחה.

3 יתרונות חשובים להכרת תודה במקום העבודה

הכרת תודה מכירה באנשים ולא בכישרונות.

קל להגביל את ההערכה למשימה שעומדת כרגע על הפרק, למשל ליעדים שהחברה הציבה להנהלה. עם זאת, חשוב להשתמש גם בצורת תמיכה לא מילולית.

מנהלים רבים רוצים יותר מסתם הכרה המסתכמת ב״כל הכבוד!״. הם רוצים להרגיש בנוח עם המנכ״ל והעמיתים שלהם לגבי מגוון נושאים, כולל אלה שלא קשורים לעבודה.

הענקת מתנה מתחשבת היא הזדמנות להפגנת הערכה לצוות הניהול על העבודה הקשה המשפיעה לטובה הן על התפוקה והן על האושר בסביבת העבודה.

דוגמאות למתנות:

הכרת תודה יוצרת מנהלים טובים יותר.

חיי העבודה יכולים להיות מלחיצים מאוד, במיוחד בתפקיד ניהולי. האם ידעתם שהבעת הכרת תודה יכולה להיות דרך מעולה לשליטה במתחים? זה נכון! להכרת תודה, למשל על ידי מתנות, יש השפעה עמוקה וחיובית על הבריאות ועל מצב הרוח. ואלה בתורם מסייעים ליצירת רגשות חיוביים, שיכולים לבוא לביטוי במעורבות מוגברת ובאינטראקציות יעילות בעבודה.

על פי אחד המחקרים, עובדים שקיבלו הכרת תודה עבור מאמציהם, הצליחו בשיעור של יותר מ-50% מעובדים שלא זכו בכך. זה פשוט מצב של win-win.

דוגמאות למתנות:

 • סט שעון וצמיד מלכותי ED – סט שמתאים לגבר ולאישה, השעון מפלדת אל חלד כך שהוא עמיד במים, הצמיד מצופיה בזהב 14 קראט. הסט מגיע בצבעים שונים ובקופסת ED פרימיום מעוצבת.
 • כדור קינטי לשיפור הריכוז – הכדור, בקוטר 4 ס״מ, מורכב מספירלה מהפנטת שמסתובבת כמעט ללא הפסקה. מעטפת האלומיניום של הכדור היא יפהפה ומבריקה, והכדור מוצע בחמישה צבעים שונים.

הכרת תודה בונה מערכות יחסים.

כולנו מבינים שהכרת תודה מועילה למקבל. למרות שזה נכון, הכרת הטוב משפיעה לטובה על שני הצדדים – הנותן והמקבל. למעשה, הכרת תודה היא דרך לחיזוק מערכות יחסים עם אחרים, כולל עם המנהלים שלכם. לפעמים, הכרת התודה מרגשת יותר כי המתנה מיועדת לבני המשפחה של המקבל.

דוגמאות למתנות:

 • קופסא חסרת תועלת לילדים – מתנה משעשעת נהדרת לכול ילד/ה. קופסא שמתגרה, כי כשפותחים אותה היא סוגרת את עצמה.
 • שש בש יוקרתי מעץ עם חריטה אישית.

כמה דרכים קלות להבעת הכרת תודה בסביבת העבודה

עם כל הכבוד למתנות שתמיד משמחות הן את הנותנים והן את המקבלים, יש כמה דרכים קלות נוספות שבאמצעותן תוכלו לבטא את הכרת התודה שלכם כלפי המנהלים, ואלה בתורם ינהגו כך גם כלפי העובדים שלהם:

 • ברכו כל מנהל/ת בכול בוקר.
 • כבדו את הזמן של המנהלים שלכם.
 • הכירו במאמצים של כל מנהל ומנהלת, גם כאשר דברים משתבשים.
 • אל תתקמצנו, אמרו ׳תודה׳ לעתים קרובות.
 • הפתיעו את צוות המנהלים בארוחת צהריים, קפה ועוגה או כל פינוק אחר.

אולי הדברים האלה נראים לכם מובנים מאליהם, אבל בתוך הלחץ היומיומי הם לפעמים נשכחים, והם חשובים.

דוגמה לפינוק מפתיע אחר היא מתנה שתעניקו למנהלים סתם כך (גם כשלא מדובר במתנה לחג או במתנה לרגל לידת תינוק חדש במשפחה):

 • מגן לטלפון בהקדשה אישית – המגן עשוי מ-100% עץ איכותי, הוא חזק במיוחד וניתן להוסיף עליו כיתוב לפי בחירתכם.
 • עט נובע עם חריטה – שחור זהב – עט פרקר איכותי שמאפשר לשנות את עובי הכתב. החריטה על העט נעשית בלייזר ולא נמחקת לעולם. העט ארוז בקופסה איכותית ובה גם שקית פרקר.
המוצרים שבחרת
0
שלח הודעה
1
היי , כאן עדן :)
צריך עזרה בוואצפ ?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)