מתנות ליום הולדת: מה קונים לגיל שנה

כולנו מוצאים את עצמינו לא פעם מתלבטים ומתחבטים איזו מתנה לקנות ולא משנה מיהו נשוא המתנה. אנחנו רוצים לשמח את מקבל המתנה, להעניק לו משהו שהוא יאהב ויהיה שימושי עבורו, חשוב לנו גם שהמתנה תהיה איכותית ושווה ושהמקבל יזכור לנו אותה לטובה. (למעבר אל חנות המתנות האינטרנטית שלנו)

אנחנו כאן על מנת לסייע לכם לבחור את מתנת יום ההולדת לבייבי החוגג שנה.

איך בוחרים מתנות?

למעשה יש לנו בדרך כלל רשימת סינון ווירטואלית שמגדירה לנו פחות או יותר את הכיוון של המתנה אותה נקנה.

מתנה שהתנסינו בה – הרבה יותר קל לקנות משהו שאנחנו כבר מכירים מקרוב ויודעים כמה הוא יעיל ומוצלח, שימושי ואיכותי.

מחיר – על פי רוב אנחנו מגדירים לעצמנו טווח מחירים כלשהו שאנחנו לא רוצים לחרוג ממנו.

איכות ועמידות – חשוב לנו שהמתנה לא תיהרס, תישבר או תפרק לאחר תקופת שימוש קצרה.

התאמה – אם מדובר במתנה המיועדת לילד החוגג גיל שנה, חשוב לנו כמובן להתאים את המתנה לשלב ההתפתחותי בו הוא נמצא וכי המתנה אכן תסקרן אותו, תעסיק אותו, תפתח אותו ותשיג את כל המטרות אשר לשמן רכשנו עבורו את המתנה.

המתנה המנצחת לגיל שנה

אז אנחנו כאן עם רשימה של אפשרויות מתאימות ממנה תוכלו לבחור את המתנה המנצחת המתאימה לדרישות שלכם ביחס לתינוק שאמור לקבל את המתנה.

ספרים – אנחנו עם הספר, וככאלה, אנחנו מתחברים מאוד בדרך כלל לעולם הספרים. אפשר לראות שגם תינוקות רכים ממש מסתקרנים לראות ולדפדף בספרים. לגיל שנה כבר בהחלט אפשר לקנות ספר נחמד ומתוק שיעסיק את הילד שעות רבות. ברור שלא מדובר בספרי מתח וגם לא בספרי קומיקס. הספר צריך להיות בעל כריכה קשה, עם דפים מנוילנים, עם ציורים גדולים, צבעוניים וברורים ושיהיו נוחים לדפדוף. לא תאמינו כמה ספר כזה 'יתפוס' את הילד ויגרום לו לדפדף בו שוב ושוב.

משחקי הרכבה – גיל שנה זהו גיל בו התינוק עושה קפיצה משמעותית מבחינת ההתפתחות והתעניינות שלו במשחקים שונים. תוכלו לתת לו משחקי הרכבה בסיסיים כמו דופלו, קוביות, מגנטים או כל משחק הרכבה אחר שלא דורש הרבה כוח כדי לראות תוצאות. זהו משחק שגם ימשיך ללוות את הילד בשנים הבאות כאשר התוצרים שלו רק ילכו וישתכללו.

פליימוביל – פליימוביל זה תמיד משחק שמושך ילדים. יצרני הפליימוביל היטיבו להיכנס לראשו של הילד וליצור פריטים שיגרמו לכל ילד להתעניין, לבדוק ולשחק בהם שוב ושוב. חשוב לשים לב שאם מדובר בילד בן שנה, אין לתת לו משחקי פליימוביל עם חלקים קטנים. יש בהחלט מענה של פליימוביל גם לתינוקות.

בובוקס (נעלי טרום הליכה/צעד ראשון) 

גיל שנה זה גם הגיל בו הפעוט מתחיל לצעוד את צעדיו הראשונים או שהוא מתכונן לקראתם. נעלי טרום הליכה או נעלי צעד ראשון של חברת בובוקס ישמחו אותו מאוד!

המוצרים שבחרת
0
שלח הודעה
1
היי , כאן עדן :)
צריך עזרה בוואצפ ?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)