מתנה מושלמת לנער הקטן שלכם ציור קיר

כל אחד מאתנו מוצא את עצמו לעיתים מתלבט בעת בחירת מתנה. איך קונים מתנה שתהיה ייחודית, מפתיעה, מרגשת ומשמחת?

כל הנושא של מתנות בשנים האחרונות הפך להיות נושא מאוד מורכב ולגמרי לא פשוט.

ציור קיר

הסיבה לכך היא אפשרויות הקנייה המגוונות שיש לנו היום גם אם אין לנו כסף בכיס באותו רגע בו אנחנו חפצים להתחדש במוצר כלשהו או בחפץ כזה או אחר. היד קלה על כרטיס האשראי וכל מה שאנחנו רוצים, צריכים או סתם כך חושקים, עובר מיד לעגלת הקניות.

כך שאם בעבר יכולנו להפתיע חבר בשעון קיר נחמד לחדר או להפתיע נער בר מצווה בשעון יד, הרי שהיום זה כבר ממש הלחם והחלב שלהם ואלו כלל לא יהוו מתנה או גורם הפתעה כלשהו.

זו הסיבה שהיום, כאשר באים לבחור מתנה למישהו, חייבים לחשוב מעט מחוץ לקופסה.

איך בוחרים מתנה ייחודית ומפתיעה

על מנת לבחור מתנה מפתיעה שתהיה גם ייחודית, כדאי ללכת על מתנה שיש בה אמירה אישית כלשהי.

כאשר אנחנו הופכים את המתנה לאישית, אנחנו כבר יכולים לחזור לפריטים הכי בסיסיים וטריוויאליים והם עדיין יהוו גורם מפתיע ומרגש. מה למשל?

ארנק עם תמונה, צמיד עם כיתוב, מצית עם חריטה, כוס עם הדפסה, מגן לטלפון ובעצם מה לא. כל מוצר שיקבל חריטה או הדפסה עם כיתוב אישי, יהפוך מיד למתנה מגניבה ומרגשת מאין כמותה.

ישנו רעיון נוסף ומרגש שעשוי להפתיע כל ילד ואפילו נער מתבגר ישמח לקבל מתנה כזו. המדובר הוא בציור קיר מרשים בחדרו של הילד.

ציורי קיר לחדרי ילדים היו ועדיין נחשבים כטרנדיים במיוחד. ילדים מאוד אוהבים את הציורים הגדולים והמרשימים הנמרחים על כל אורך ורוחב הקיר ומשתלטים למעשה על כל האווירה שמתקבלת בחדר.

אין כמו ציור קיר שאכן יעשה את העבודה מהבחינה הזו כאשר מבקשים להעניק לילד או לנער מתנה שתהיה משמעותית ודומיננטית.

מתנה בלתי נשכחת

ישנו אלמנט נוסף שאנחנו בדרך כלל לא רוצים לוותר עליו כאשר מדובר במתנות. אנחנו רוצים לתת מתנה שתהפוך להיות בלתי נשכחת. אנחנו לא רוצים שהמתנה תהיה בלתי שימושית או לא מאוד ערכית והמקבל יעביר אותה הלאה או שהוא לא יעשה בה שימוש. על פי רוב כאשר אנחנו מעניקים מתנה, הרצון שלנו הוא שהמתנה תשמש את המקבל והוא יזכור אותה ואותנו לטובה לאורך זמן.

סוג המתנות האישיות אותם הזכרנו, עושים בהחלט את העובדה יותר מכל מתנה אחרת.

ואם בציורי קיר עסקינן, הרי שאלו יעשו את העבודה יותר מכל דבר אחר. כי מי יכול לשכוח ציור קיר שהוא רואה מול עיניו בכל פעם שהוא נכנס לחדר, נרדם מולו בערב וגם מתעורר מולו בבוקר?

מה שחשוב בכל זאת זה לבחור ציוד שהילד יאהב ויתחבר אליו כדי שזה אכן יעשה את העבודה.

קח אותי לחנות!
המוצרים שבחרת
0
שלח הודעה
1
היי , כאן עדן :)
צריך עזרה בוואצפ ?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)