מתנה לילד בן 11 – הגיל קצת תקוע, המתנה פחות

חנות-מתנות-באינטרנט

הילד חוגג 11? מגיע לו הרבה מזל טוב! אתם בוודאי מאחלים לו אושר, שמחה והצלחה בלימודים, אך אין לנו ספק שהוא מאחל לעצמו לקבל מתנה לגיל 11 שהוא ממש יאהב. אמנם מדובר בילד גדול, עם דעה ותובנות משלו לגבי הדברים שירצה לקבל, אך טווח הרעיונות הוא עצום ותוכלו למצוא אפילו מתנות מקוריות ממש, אם רק תחשבו על זה לעומק. אז איזו מתנה לילד בן 11 כדאי לקנות? הנה כמה רעיונות למתנות שיסגרו לכם את הפינה:

מתנה לילד בן 11

מתנות לבן 11 שהוא בטוח יאהב

אז מה בנים בני 11 אוהבים? זה הזמן שבו הם מתחילים לטפח תחומי עניין בצורה עמוקה, להתעניין בגאג'טים, במשחקים מסוימים וגם בחיי החברה האישיים שלהם. מתנה לילד בן 11 צריכה להיות מהנה אבל גם שימושית.

לא מדובר עוד בצעצוע שאפשר לזנוח כעבור חודש, אלא משהו פרקטי מאוד, שיעסיק לטווח ארוך, יהיה בעל ערכים חיוביים וגם שיוכל לאפשר לחוגג להשוויץ בו מול החברים. בהקשר הזה, אין מוצלחת יותר מאשר מתנה ליום הולדת בגזרה הטכנולוגית.

קונסולת משחקים חדשה, טלוויזיה בחדר, רחפן ואפילו סמארטפון חדש יהיו הברקה מדהימה שתשמח כל חוגג. אם אתם בקרבה לא גבוהה מידי ומחפשים מתנות קטנות וזולות, תוכלו לפנות לעולם היצירה והתחביב, משחקי הקופסה למיניהם ובשלב זה אפילו לתת את הכסף עצמו במעטפה.

מתנות שהן גם חוויות

ילדים בני 11 עדיין צעירים וסך החוויות שלהם מצומצם. לכן מתנה ליום הולדת היא הזדמנות נפלאה להעשיר את החוויה של החוגג ולטפח את הידע וההיכרות שלו עם תחומים נוספים. תוכלו להעניק לילד במתנה שובר לאטרקציה מסוימת כמו פארק מים או פארק שעשועים, לקנות לו שיעור נגינה על גיטרה או תופים, לקחת אותו לסיבוב באתר של צילומי סרט מקומי, למועדון החמש לחובבי רכבי האספנות, לטיסה בכדור פורח והיד כמובן עוד נטויה.

מתנות לילדים ובייחוד כאלו שנעים על התפר בין ילד לנער מתבגר, נשענות ברוב המקרים על קנייה לפי התחביבים של הילד, או הדברים שהיה רוצה לעשות. אם תעקבו אחר ההעדפות האישיות שלו, המתנה שלכם תהפוך להצלחה מסחררת.

רעיונות למתנות מקוריות, יפות ומרגשות

אם אתם מתכננים לקנות מתנה יפה ואישית במיוחד לחוגג הצעיר, תוכלו להציץ באתר שלנו ולמצוא עשרות רעיונות מרגשים ומקוריים. נוכל להציע לכם חריטה על מוצרים או מתנה עם תמונה כמו למשל ספל אישי, כיסוי מגן לטלפון עם תמונה, שלט לדלת של החדר ועוד. אחת המתנות המעניינות שנוכל להציע לכם, היא מנורת ירח תלת מימד שנראית בדיוק כמו הדבר האמיתי. מעבר למראה הממגנט שלה, המנורה תוכל להגיע עם חריטה או תמונה ולהפוך למתנה אישית, יקרת ערך ומרגשת מאוד, קרובה פיזית וגם נפשית לליבו של החוגג.

מצאתם מתנה ליום הולדת שקולעת גם לרצון הילד וגם לתקציב שתכננתם להשקיע? מעולה. כל שנותר לכם כעת הוא לעטוף, לצרף כרטיס ברכה ולהתחיל בחגיגה.

קח אותי לחנות!
המוצרים שבחרת
0
שלח הודעה
1
היי , כאן עדן :)
צריך עזרה בוואצפ ?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)