מתנה לחבר לשנתיים ביחד

חנות-מתנות-באינטרנט

הוא מכיר אותך יותר טוב מכולם

שנתיים זה פרק זמן משמעותי. אפשר בשנתיים ללמוד שפה, לפתח תחביב, לצבור וותק בעבודה ואפילו לכתוב ספר. הפרק זמן הזה היה משמעותי עבורכם ואיפשר לכם גם לעשות משהו שלוקח הרבה זמן – להכיר אחד את השני.

מתנה לחבר לשנתיים ביחד

בשנתיים האחרונות הוא למד לקרוא אותך לפי מבט ואת למדת להבין את חוש ההומור המתוחכם שלו. למדתם להסתדר ביחד בכל מקום ובכל זמן ולהקשיב אחד לשני כשאתם רבים והרוחות סוערות. את אוהבת כל דבר בו והוא מכיר אותך יותר טוב מכולם ועם זה פשוט אי אפשר להתווכח.

אז לכבוד חגיגות השנתיים שלכם החלטתם לנסוע ליוון, לנפוש באילת או אפילו לשבת על פק"ל קפה בגבעה נחמדה בשכונה שלכם. כל בחירה כמובן היא מקסימה ומיוחדת, אבל רק נשאר למצוא בהתאם את המתנה המושלמת. אז מה תביאי לבן אדם האהוב עלייך בעולם?

מתנה קלישאתית

אם הוא אוהב מחוות קיטשיות ויודע להעריך קלישאות, יכול להיות חמוד להביא לו מתנה רומנטית. יכול להיות מדובר בדובי ענק, בתמונה מיוחדת של שניכם על בלוק עץ ואפילו בצמיד עם הקדשה. מדובר במתנות שיזכירו לו אותך בכל פעם שיראה אותן וישמחו אותו לא רק בזמן קבלתן אלא ביומיום השגרתי שלו. אם הוא אוהב קלישאות מדובר במתנה המושלמת.

מתנה זוגית

אחרי שנתיים שאתם ביחד, אפשר בהחלט לומר שאתם לא נפרדים. אתם מרגישים אחד את השני גם מרחוק ובטוחים מאוד במקום שלכם. מחווה מקסימה יכולה להיות מתנה זוגית, שתגרום לכם להרגיש עוד יותר קרובים גם כשאתם לא ביחד. רעיון מיוחד למשל הוא כיסוי זוגי לטלפון שישמש את שניכם ויזכיר לכם אחד את השני בכל פעם שתשלפו אותו מהכיס. על הכיסוי תוכלי לבחור לחרוט תמונה מיוחדת של שניכם, משפט ששניכם אוהבים, או ראשי תיבות של השמות שלכם. אפשרויות נוספות למתנה זוגית יכולות להיות מחזיק מפתחות זוגי וצמיד זוגי.

מתנה שימושית

אם את לא מחפשת לבוא במחווה רומנטית, תוכלי להביא לו משהו שמתחבר לתחביבים שלו. אם הוא אוהב לצלם תוכלי לבחור בחצובה או זום למצלמה לטלפון, אם הוא טיפוס סטייליסט יכול להיות מדובר בשעון יוקרתי ומיוחד, ואם הוא לא מפסיק לשמוע מוזיקה יהיה מגניב לתת לו רמקול איכותי. הבחירה תלויה בך ובהיכרות שלך איתו – רק את תדעי מה הכי ישמח אותו.

לכבוד זמנים טובים שעוד יגיעו

כשאת חוגגת איתו את השנתיים שלכם, תוכלו לדבר על זיכרונות משותפים, על ההתחלה המבלבלת ועל הדברים המוזרים ששניכם עשיתם כשעוד לא הכרתם אחד את השני. ברגע הנכון תביאי לו את המתנה, תסבירי לו קצת למה בחרת בה ותהני מההתלהבות שתמלא אותו. מאחלים לכם עוד שנים ארוכות נוספות ביחד וזמנים כיפים ומיוחדים!

קח אותי לחנות!
המוצרים שבחרת
0
שלח הודעה
1
היי , כאן עדן :)
צריך עזרה בוואצפ ?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)