מה להביא מתנה לחבר שאוהב לטפח את עצמו?

כשאתם נותנים לחבר מתנה, אתם בוודאי רוצים לשמח אותו ואתם לא הייתם רוצים לאכזב אותו. אתם רוצים לתת משהו שגם ירגש וישמח אותו וגם שירגיש שבאמת חשבתם עליו. אם מביאים משהו נדוש, אי אפשר לשמח באמת בגדול כי בכל זאת מביאים משהו שגרתי. הכי נכון יהיה לחפש משהו שמתחבר ממש טוב למה שמקבל המתנה אוהב או מעריך. לדוגמא, אם חבר שלך או שלכם אוהב לטפח את עצמו, זה לא משנה אם תחום הטיפוח מדבר אליכם אותו הדבר או פחות מזה. בתחום הזה תוכלו להפתיע עם משהו מעולה, שהוא ידע להעריך וגם יהיה בשבילו מאוד שימושי, יעיל, מועיל ומפנק.

מארז טיפוח מושלם – אי אפשר לפספס

סוג ההצלחה טמון בפרטים הקטנים, אבל זה לא אומר שהמתנה שאתם מביאים צריכה להיות קטנה. ואנו לא מדברים דווקא על ההשקעה הכספית אלא על התחושה של הנדיבות והמגוון. אם אתם מחפשים לתת משהו למישהו שאוהב לטפח את עצמו ואתם לא יודעים כל כך מה לבחור, לכו על מגוון. חפשו מארז מתנה לגבר מטיב מעולה, שיש בו כמה וכמה מוצרי טיפוח, בשילוב מנצח. מארז כזה זה משהו שאיתו – אי אפשר לפספס.

בושם או אפטרשייב פגז – להריח הכי טוב שיש

טיפוח אישי מתחבר להמון דברים שונים. קרמים לטיפוח העור, תכשירים לטיפוח כפות הרגליים, קרמים או מוסים לשיער. אבל אם רוצים לשים דגש על הטיפוח, במובן הכי ריחני והכי נעים שיש, כדאי ללכת על בושם מעולה או אפטרשייב פגז. אלה בדיוק מסוג המתנות שמאפשרות לחבר לא רק להרגיש אלא גם להריח בכל פעם מחדש, את המתנה המתחשבת שיושבת עליו בדיוק במקום.

קרמים מיוחדים, שאין בכל הפארמים

מדפי החנויות והפארמים מלאים קרמים שונים ומשונים. אין ספק שלקנות קרם כזה או אחר זה חשיבה נכונה, אבל אפשר ללכת צעד אחד קדימה. חפשו את הקרמים או בכלל, את מוצרי הטיפוח, שאין בכל מקום. לכו על משהו שאין בכל הפארמים, וכך תביאו את המשהו היותר מיוחד. כמובן שהכלל הזה תופס גם אם אתם בוחרים מוצרי טיפוח אחרים, למשל מוס לשיער או תכשיר לטיפול בעור יבש. המוצר המקורי הופך את המתנה שלכם ליותר מקורית ויותר מיוחדת.

פינוק וטיפוח לרחצה מפנקת במיוחד

טיפוח הגוף ופינוק אישי הולכים יפה ביחד. אם רוצים להפתיע חבר עם משהו מפנק מאוד, אפשר להביא למשל ג'ל רחצה או מוצרי אמבט משלימים. מוצרי טיפוח מסוג זה, שמיוצרים ממיטב חומרי הגלם, יכולים להקנות תחושת רעננות, ניקוי הגוף מרעלים, הזרמת הדם והנאה מרובה. אפשר לנסות לקלוע לניחוחות נעימים ורכים, שהופכים כל רחצה או מקלחת לשעה של הנאה מפנקת במיוחד.

איך להפוך את המתנה לעוד יותר מושלמת

אם רוצים להביא מתנה מתחום הטיפוח, מקורית ואישית, אפשר לתת טוויסט נוסף למוצר או למוצרים שבוחרים. אפשר לעשות את זה למשל על ידי שילוב בין מוצר טיפוח נבחר או בין מארז לבין מוצר שעליו ניתן להוסיף חריטה. חריטות אישיות אפשר להוסיף כמעט על כל דבר בעל משטח נוקשה, ממתכת או מחומרים אחרים. כך למשל ניתן להביא סט של מוצרי טיפוח ביחד עם מחזיק מפתחות ובו חריטה. ניתן לתת במתנה קרמים לטיפוח ביחד עם מגינים לסלולר, שעליהם חרוטה ברכה או ציור נבחרים. אם רוצים קו יוקרתי ונותנים קרמים יוקרתיים או מוצרי טיפוח נבחרים אחרים, אפשר לשלב כוסית יין אישית, עם חריטה או הקדשה.

קח אותי לחנות!
המוצרים שבחרת
0
שלח הודעה
1
היי , כאן עדן :)
צריך עזרה בוואצפ ?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)