מהן המתנות שתוכלו להעניק למתגייסים לצה"ל ?

חנות-מתנות-באינטרנט

הורים, בני משפחה וחברים שאוהביהם עומד להתגייס לצבא, מוצאים את עצמם לא פעם מתרגשים הרבה יותר ממה שחשבו כשהמתגייס הטרי ניצב בפעם הראשונה בבסיס הקליטה. אחרי הכל, מדובר לא רק בעזיבה את הבית אלא גם ביציאה לחיים עצמאיים בפעם הראשונה, ובמסלול שהוא בדרך כלל קשה, ארוך ומבגר מאד.

כך, כדי להקל מעט על המעבר הדרסטי לשגרת היום הקשה של הצבא, ישנן שלל מתנות שימושיות שניתן להעניק למתגייס הטרי, ולהפוך את המשימות הרבות שעליו לעמוד בהן למעט יותר קלות. אז מהן המתנות הטובות ביותר לחיילים החדשים? הנה כמה רעיונות שתוכלו לאמץ – לגזור ולשמור.

תרמיל גב איכותי

אמנם את מסע הכומתה ואת כל הפעולות הפיזיות הדורשות נשיאת משקלים כבדים הוא לא יעבור עם התיק שתעניקו לו, אך בכל הזדמנות אחרת, ובמיוחד בהגעה מהבית לבסיס ובחזרה, תוכלו להיות בטוחים שהוא לא יפסיק להודות לכם. בקניית תיק גב חשוב לשים לב לפרמטרים כמו נפח התיק (והתאמתו לנפח הריאלי שהחייל מסוגל ורוצה לסחוב איתו לבסיס), עמידותו, ואיכות מערכת הגב שלו.

ביגוד בסיסי טוב

הפער בין הטמפרטורות הגבוהות ביום לעומת הירידה המשמעותית שלהן בלילה, נחשב לתופעה ייחודית יחסית לישראל, ולכן מומלץ לוודא כי שיש לחייל שלכם ביגוד שיכול להתאים את עצמו לתנאי מזג האוויר המשתנים: חולצות ומכנסיים תרמיים, גרביים מנדפות זיעה, ביגוד חם בשכבות לעת הצורך (כולל כובע ומחמם אזנים בימי החורף), ובכלל גופיות וביגוד בסיסי מבד איכותי ונעים.

כלי ארגון אישי

כדי לעשות סדר בדברים, ובמיוחד עבור מי שמעולם לא התנסה ביציאה ממושכת מהבית, חשוב לוודא שכל הפריטים החשובים במסגרת רשימת ציוד לגיוס מסומנים ב- V ומסודרים בצורה מובנת ונגישה, במיוחד בשעת הט"ש הקצרה. לכן מומלץ לוודא שהמתגייס החדש אינו אורז יותר מדי חפצים, ובמיוחד כאלה שהוא לא באמת יעשה בהם שימוש. כמו כן, מומלץ לרכוש עבור מי שמתקשה בהתארגנות קופסאות או תיקי בד ייעודיים בגדלים שונים, בצבעים נבדלים ובאופן שקל יהיה לשלוף אותם מהתיק – עם הקפדה על פתיחה וסגירה קלה.

התאימו את המתנה לצורך

לבסוף, העקרון החשוב ביותר שיש לזכור בכל הנוגע להענקת מתנות למתגייסים הוא ההתאמה האישית של המתנה לצרכיו ורצונותיו של החייל המתגייס: ספר של מחבר מוכר שחיבתו אליו ידועה, כלי נגינה קטן במידה והחייל הטרי מנגן על כלים רבים, ובמקרים אחרים ופונקציונליים יותר – גם מתנות שימושיות ומותאמות אישית, באופן מעט דומה למתנות שנמנו למעלה: משחות טובות לעור רגיש למשל, שעון יד מתקדם, מטען נייד לטלפון וכיוצא באלה.

קח אותי לחנות!
המוצרים שבחרת
0
שלח הודעה
1
היי , כאן עדן :)
צריך עזרה בוואצפ ?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)