כמה מתנות לעובדים שחשוב שתכירו

מומחי ומנהלי משאבי אנוש צריכים לשקול, לפחות במהלך החגים, את בחירת המתנה הנכונה לעובדים. מתנות יכולות להיות כלי רב עוצמה במקום העבודה. זה יכול להגביר את המורל, להראות הערכה כלפי העובדים בארגון, או אפילו לשמש תמריץ להתנהגויות רצויות. עם זאת, לא תמיד ניתן להעריך כיצד לרכוש את המתנות הנכונות לעובדים.

כמה מתנות לעובדים שחשוב שתכירו

בפועל, חלק מהארגונים נופלים בכך, ולא משכילים להתאים את המתנות הנכונות לסגנון העובדים. לא פעם, עובדים מקבלים מתנות לא שימושיות, אולי כלל לא מרגשות אפילו. מתנות נתפסות לרוב כמשמעותיות יותר אם הן אישיות וממותגות, כמו למשל מוצרי פרסום עם מיתוג אישי. מתנות ממותגות נתפסות בתור מתנות אישיות יותר. אם אתם רוצים לתת לעובדים משהו שהוא בלתי נשכח, ושהם באמת ייהנו ממנו, אולי תרצו ללכת על קו של מתנות מותאמות אישית יותר כמו תמונות ממוסגרות, מברק שירה או ספל קפה מותאם אישית עם תמונה מודפסת של פניהם של העובדים.

כיצד לרכוש את המתנות הנכונות לעובדים?

בשורה התחתונה, מתנות ממותגות הן צורת השיווק הנפוצה ביותר. מתנה ממותגת נחשבת לאחת מצורות הפרסום היעילות ביותר, מכיוון שיש למתנה הזו ערך סנטימנטלי מסוים. זה הופך את המתנות האלו לזכירות יותר ממתנות אחרות.

אתם יכולים להעניק למשל מוצרי פרסום שנושאים כיתוב והקדשות אישיות. למשל, אוהלי קמפינג לעובדים עם מיתוג של החברה. עם מתנות ממותגות, עסקים מסוגלים להעביר את מסר המותג שלהם באופן מותאם אישית יותר. זאת, תוך כדי בניית מערכות יחסים עם הלקוחות בו זמנית.

מתנות ממותגות לעובדים או מוצרי פרסום וקידום

מתנות אלו יכולות לנוע בין עטים וספלים, ועד חולצות וצעצועים. אם אתם שואלים את עצכם אילו מתנות ממותגות כדאי להעניק לעובדים, אין ספק שזוהי שאלה קשה. יש אנשים שאומרים שעדיף לתת מתנות המראות הערכה על מאמציהם ואחרים אומרים שעדיף לתת מתנות כמו מוצרי פרסום המראות על קשר עם החברה.

זה באמת תלוי בתרבות החברה ובמה שהעובדים יעריכו יותר, ברוח העסקית של החברה וכו'. חלק מהחברות אוהבות לתת מתנות קטנות עם פתקים מצורפים, חלק אוהבות לתת פריטים גדולים יותר כמו שעון או צעיף, ואחרים מעדיפים אוכל כגון סופגניות או קפה. הדבר החשוב ביותר הוא העובד, שמרגיש מכובד ומוכר על ידי המעסיק שלו.

מתקשים בבחירת מתנות ממותגות לעובדים?

אם אתם מתקשים בבחירת מתנות ממותגות לעובדים, אפשר לשקול למשל כרטיסי מתנה (GIFT CARD). גיפט קארד עשויים להיות הרעיון המתחשב ביותר עבור אלה שקשה לקנות עבורם, ככה שהם יוכלו להשיג את מה שהם באמת רוצים. אם אתם רוצים להיות מקוריים, תוכלו גם להעניק מתנות ממותגות או מוצרי פרסום הקשורים לקבוצות ספורט אהודות ע"י העובדים. כך או כך, יהיה כדאי לצרף גם ברכה אישית.

קח אותי לחנות!
המוצרים שבחרת
0
שלח הודעה
1
היי , כאן עדן :)
צריך עזרה בוואצפ ?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)