טיפים למתנה המושלמת עם תמונה של הכלב שלכם

כל אדם המחזיק בכלב יודע לספר על הקשר המיוחד שנוצר בין הכלב לשאר בני הבית. על מנת להנציח את הזיקה והחיבה אל הכלב המשפחתי, ניתן ליצור תמונה שלו יחד עם שאר בני המשפחה ולהדפיסה בצורה מקורית ומעוצבת באחד מני פורמטים רבים ומגוונים להדפסת תמונה, כך שתתאים באופן הרמוני לחלל הבית.

תמונה ממוסגרת של הכלב

אחת המתנות המושלמות בעיצוב אישי המאפשרות תיעוד של תמונת הכלב עם בעליו, היא הדפסתה בגודל מסוים והכנסתה לתוך מסגרת מעוצבת. ניתן להפיק תמונה ממוסגרת עם הכלב בכמה עותקים ולחלקן לכל אחד מבני הבית. מי שחפץ באימוץ כלב אל ביתו, יכול לבצע חיפוש ברשת אחר כלב קטן למכירה ולאחר רכישתו, למסגר תמונה שבה הוא מופיע לצד כלבו. באתר כלב נבון ניתן למצוא מגוון גדול מאוד של גזעי כלבים למכירה.

כרית עם הדפס תמונה של הכלב

בדומה לאפשרות להדפיס תמונה על גבי נייר והכנסתה למסגרת, ניתן כיום להכין הדפס תמונה עם הכלב על גבי כרית בד. מומלץ לבצע זאת על גבי כרית נוי בעלת מידות קטנות יחסית, אותה ניתן למקם על גבי המיטה בחדר השינה או על גבי הספה בסלון. ניתן לקחת את הכרית למסעות מחוץ לבית וליהנות ממראה הכלב גם בשהייה מרוחקת ממנו.

הדפס על גבי כוס לשתייה חמה

דרך נוספת ומקורית להנצחת תמונה עם הכלב, היא על ידי הדפסתה על גבי כוס חרסינה המיועדת לשתייה חמה. ניתן כיום להדפיס תמונה שתשמור על איכות גבוהה גם כאשר המצע שלה הוא חרסינה ולא נייר הדפסה ייעודי. מתנה מסוג זה מיועדת הן לבעלי כלבים גזעיים והן לבעלי כלבים מעורבים.

מתנה מסוג זה, תאפשר קרבה אל הכלב בכל מקום אליו ניתן לשאת את הכוס. ניתן למקם אותה במקום העבודה, בארון הכלים של הבית ואף להפיצה בקרב בני משפחה נוספים. רצוי לבצע הדפסה מסוג זה על ידי גורם מקצועי ומוכר, על מנת לוודא כי ההדפס יבוצע בצורה איכותית ולא יימחק לאחר שטיפת הכוס בספוג וסבון כלים.

חריטת תמונה על לוח מתכת

מי שמעוניין להנציח את התמונה של כלבו בצורה יוקרתית ויוצאת דופן, יכול לעשות זאת על ידי חריטת התמונה על גבי לוח מתכת. כיום, ניתן ליטול תמונה מצולמת ולבצע חריטה של האלמנטים המופיעים בה ברמה גבוהה ביותר. גם עבור מי שאינו מחזיק בכלב, ניתן למצוא חריטה של תמונת כלב קטן למכירה בחנויות מסוימות המתמחות בתחום זה. הצוות של אתר כלב נבון סיפר לנו שישנם סוגים שונים של כלבים קטנים למכירה, וניתן לבחור מתוכם את הכלב המושלם לכם.

חריטת תמונת הכלב על לוח מתכת, מאפשרת הנצחה של הכלב על גבי חפץ בעל מראה מהוגן וסולידי. החריטה נעשית בצורה מונוכרומטית בהתאם לצבע לוח המתכת. בטרם פנייה לגורם העוסק במתן שירות מסוג זה, מומלץ לבחור בתמונה בה קיימת ניגודיות צבעונית בין הכלב לבין הרקע עליו הוא מצולם.

תמונה עם הכלב – מתנה שמחממת את הלב

כיום ישנן פלטפורמות רבות לתיעוד תמונות בהן מופיע הכלב לצד שאר בני המשפחה. בין אם מדובר בבעלים של כלבים גזעיים ובין אם מדובר בבעלים לכלבים מעורבים, לכל אחד קשר מיוחד עם כלבו והנצחת תמונתו על גבי כוס, כרית נוי או לוח מתכת היא דרך מצוינת לתיעוד קשר זה.

המוצרים שבחרת
0
שלח הודעה
1
היי , כאן עדן :)
צריך עזרה בוואצפ ?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)