באילו אירועים כדאי להביא תמונה מודפסת על עץ?

מתנה אישית ומקסימה

תמונה על בלוק עץ היא רעיון נפלא למתנה שיכולה לעשות הרבה שמח על הלב של האנשים הקרובים אליכם. מדובר במתנה שיכולה לאפשר לכם להעביר זיכרון או סיטואציה מיוחדת שעברתם ולעזור לאנשים שאתם אוהבים להיזכר בה מידי פעם. בשביל לעשות לכם קצת סדר, ריכזנו עבורכם כמה אירועים משמעותיים שבהם מדובר במתנה האידיאלית. מוכנים?

לכבוד יום הולדת

יום הולדת הוא יום סנטימנטלי במיוחד שמאפשר לבעל השמחה לחשוב על התהליך שעבר בשנה החולפת ולתהות על הדרך שייקח בשנה הבאה. לכבוד יום ההולדת של אדם הקרוב אליכם תוכלו לתת לו תמונה על בלוק עץ של רגע מיוחד שהיה לכם איתו או של זיכרון ישן מהעבר הרחוק. לאמא שלכם לדוגמא, תוכלו להביא תמונה משותפת איתה בתור ילדים או תמונה מקסימה שלה עם האבא האהוב שלכם.

לכבוד יום השנה שלכם

ביום השנה שלכם אתם חוגגים את הפריחה של האהבה שלכם. הדפסה על קנבס או הדפסת תמונה על בלוק עץ היא רעיון מצוין למתנה מרגשת שתעשה לבן או בת הזוג שלכם הרבה שמח על הלב. על בלוק העץ תוכלו לשים תמונה שלכם מחופשה משפחתית שהייתה לכם, צימר מקסים שהעברתם בו לילה או מתצפית שאתם אוהבים לשבת בה. המתנה תרגש את הנפש התאומה שלכם ותעזור לה להיזכר בכם בכל פעם שהיא קצת מתגעגעת.

לכבוד חתונה של זוג חברים קרוב

חתונה היא אירוע מרגש במיוחד. בחתונה חוגגים את ההתממשות של האהבה ואת נקודת הזמן שבה שני אנשים מאוהבים מתחילים בחיים המשותפים שלהם. לכבוד חתונה של זוג חברים שקרוב אליכם תוכלו להביא תמונה על בלוק עץ של שלושתיכם מרגע מיוחד, או אפילו רק של הזוג המאוהב. מדובר במחווה מקסימה שתוכל להביע את האהבה הגדולה שאתם רוחשים כלפיהם ואת התמיכה שלכם בקשר המיוחד שלהם.

לכבוד בת מצווה

לכבוד בת המצווה של הבת הקטנה שלכם תוכלו להפתיע אותה בתמונה שלה על בלוק עץ עם החברות. את התמונה היא תוכל למקם על השידה ליד המיטה לצד הספרים האהובים עליה ולהנות מפריט אופנתי ומיוחד שישדרג את החדר שלה בכמה רמות.

תשקיעו בבחירה

התמונה שתדפיסו עבור האדם הקרוב אליכם תלווה אותו כמה זמן ולכן חשוב שתשקיעו במלאכת הבחירה. התמונה צריכה להיות מקושרת לרגע מיוחד שעברתם עם אותו האדם, או לזיכרון מקסים שאתם תיזכרו לשנים. דבר נוסף שחשוב לקחת בחשבון הוא איכות התמונה – תבחרו בתמונה באיכות גבוהה שניתן יהיה להדפיס כמו שצריך על בלוק עץ, חבל שהתמונה תיראה מטושטשת. אחרי שתבחרו את התמונה המושלמת, כל מה שנשאר לכם לעשות זה רק להזמין את המתנה ולכתוב ברכה מרגשת מהלב. שיהיה לכם הרבה בהצלחה!

קח אותי לחנות!
המוצרים שבחרת
0
שלח הודעה
1
היי , כאן עדן :)
צריך עזרה בוואצפ ?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)