אילו מתנות ניתן לכבוד עיצוב הבית החדש?

הוזמנתם לאירוע חנוכת בית של חבר או בן משפחה לאחר שזה סוף סוף הגשים את חלומו ועבר לבית חדש אחרי שנים של המתנה? אתם קרוב לוודאי עומדים בפני השאלה מה תוכלו להעניק לו כמתנה לבית החדש. בשורות הבאות נדגים ונסביר אילו מתנות ניתן לקנות עבור בית חדש, ומדוע יש לבחור בסוגים מסוימים של מתנות ולהימנע מאחרות.

אילו מתנות ניתן לכבוד עיצוב הבית החדש?

מתנות למטבח

הלב של הבית נמצא במטבח, ומכאן שגם המנהג הידוע להעניק מתנות למטבח בעת חנוכת הבית. נראה שהמתנה הטובה ביותר שניתן לתת עבור בית חדש או זוג צעיר היא מתנה שתהיה שימושית עבורם. בשלבים המוקדמים של החיים, כאשר מדובר על המטבח, הדגש הוא על פרקטיות. הדיירים החדשים בבית החדש קרוב לוודאי יצטרכו כלים שימושיים, אך כאלו שהם גם נאים ומעניקים תחושה טובה לבאי המטבח. דוגמא למתנה מעין זו היא סט סירים או מחבתות למטבח, או לחילופין מארג של כלי סכו"ם. הכלים הללו הרי מהווים את הבסיס לכל פעולה הקשורה במטבח. לחילופין, גם כלים חשמליים בסיסיים דוגמת מערבל, תנור קטן או מיקרוגל עשויים להיות שימושיים מאוד, אך מעוצבים פחות.

מתנות מעוצבות

גישה אחרת היא הענקת מתנות מעוצבות לבית. עם זאת, יש להיזהר שאותה מתנה מעוצבת אינה סותרת את הקו העיצובי של בעלי הבית החדשים. כלומר, בבחירת מתנה המשפיעה על עיצוב פנים של הבית עשויה להיות מידה מה של סכנה. אף על פי כן, ניתן להעניק גם מתנות מעוצבות מבלי להסתכן יתר על המידה. כך לדוגמא בחירה של מתנה היא מתנה עבור עיצוב סלון. כריות סלון בצבעים ניטרליים או כאלה העשויים להשתלב בקלות עם צבעים אחרים עשויה להיות בחירה נכונה. לחילופין, גם בחירה של אלמנט תאורה ייחודי עשוי להישזר היטב במערכת העיצובית של סלון הבית או המטבח, ולא לסתור את הקו העיצובי.

נרות וניחוחות

עיצוב בתים הוא לא רק פעולה העוסקת בחוש הראייה אלא גם בחוש הריח. דוגמא לכך היא נרות מעוצבים. נרות עשויים להיות מתנה אשר גם מסייעת ביצירת ניחוחות נעימים, מה שמותיר רושם ראשוני חזק על באי הבית. הרי הריח הוא אחד מהאלמנטים המרכזיים בתחושה שלנו בתוך הבית. בנוסף, המראה של הנרות והצבעים הרבים שהם מגיעים בהם גם הם מסייעים בבחירתם בתור מתנות לבית חדש.

בתקציב שפוי

בין אם אתם בוחרים מתנה עבור עיצוב וילה או עבור דירה קטנה, כיום, עבור עיצוב בתים אין צורך עוד לשלם הון עתק. אפשרויות המסחר כיום הן רחבות כל כך עד שקניית מתנה איכותית לקרובים לכם אינה חייבת להיות פעולה יקרה. לכן, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לבחור את הרעיון העיצובי שמדליק אתכם, לעשות סקר שוק קצר, ולהחליט מהי המתנה הנכונה ביותר עבור הקרובים לכם.

המוצרים שבחרת
0
שלח הודעה
1
היי , כאן עדן :)
צריך עזרה בוואצפ ?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)