איך להעניק נכון מתנות לעובדים שלכם?

אחת השאיפות הכי גדולות של בעלי עסקים כיום היא להצליח בשימור עובדים. החלפה של עובדים עולה הרבה כסף לארגון – יש לפרסם מודעות דרושים בלוחות דרושים, לבזבז הרבה זמן על קריאת קורות החיים שהתקבלו, לזמן לראיונות עבודה, וכמובן להכשיר את העובדים החדשים.

שימור עובדים יעיל, תוך כדי הוספה של טוב לב וקרבה, מתחיל ונגמר בהענקת מתנות לעובדים. על ידי כך אתם פשוט מודים לעובדים ומביעים את ההערכה שלכם כלפיהם. באם תמשיכו לקרוא עד סוף המאמר, תגלו, על הדרך – מדוע חשוב להעניק מתנות לעובדים?

מה היא שיטת האחסון של חברת המחסן שלי?

שיטת האחסון של חברת המחסן שלי, מתמקדת בטמפרטורות נכונות. בעוד חפצים או ארגזים "ניצבים" בלי כל אוורור יעיל, הם עשויים להעלות טחב, מה שבהכרח יפגע בהם, ועל מנת להימנע מכך, המחסנים של החברה מאווררים מסביב לשעון ביחד עם מערכות של מיזוג מתקדמות, אשר הותאמו מראש לצרכים של מחסנים.

האם ציוד אריזה למעבר דירה יוודא פן ייגרם נזק לריהוט?

אחד הדברים הכי חשובים, בעת מעבר דירה, הוא להגן על הריהוט שבו. ציוד אריזה למעבר דירה מתאים ומקצועי בהכרח יוודא פן ייגרם נזק לריהוט היקר שלכם. רהיטים כגון – מזרנים או ספות יועמסו הישר אל משאית ההובלה, מבלי שיהיה להם קו הגנה, מה שעשוי לגרום לרהיטים נזק אדיר, אבק או לכלוך, וחבל. בראייה אוטופית, מומלץ לעשות שימוש בכיסויים על גבי ריהוט מסיבי וגדול, כדי למנוע את הטרחה של תיקונים ושל ניקיון ייחודי שלהם.

האם מתנות לעובדים ישפרו את יחסי העבודה?

מאז שחדרה לחיינו מגפת הקורונה, יותר ויותר עובדים עברו למתכונת היברידית, חלק מהימים במשרד וחלק מהימים בבית, או בכלל שעברו לעבוד מביתם. במהרה נשכחה התופעה שרואים בצורה מסורתית את העובדים שלכם במרבית ימי השבוע. אבל הם חלק אינטגרלי מן מקום העבודה, אף במידה ומרבית הזמן שאתם נוכחים בקיומם זה דרך הזום.

יש דברים פשוטים שאתם יכולים לעשות על מנת לשפר עמם את יחסי העבודה, ובהחלט כדאי לעשות אותם, כמו למשל לנקוט בשיטה של בחירת מתנות לעובדים. מתנה ראויה לעובדים יכולה להיות בדמות של מנורת כדור ירח עם תמונה, או סט שעון וצמיד לגבר, וכיוצא בזה. על מנת שהעובדים שלכם לא ימצאו את המתנות שבחרתם עבורם מלכתחילה, כדאי שתאחסנו אותן מבעוד מועד במחסנים ראויים, ותחשפו אותן בפני העובדים במועד המתאים.

האם מתנות לעובדים מייצגות את הנחישות שלכם בעבודה?

באופן מובהק, ניתן לומר, כי מתנות לעובדים מייצגות את הנחישות שלכם בעבודה, ומיד נסביר "למה התכוון המשורר בדבריו". ובכן, בכך שתראו לעובדים שלכם שאתם מעריכים אותם, בעצם תשקפו בפניהם את מידת האכפתיות שלכם מהעבודה שהם מבצעים עבורכם. הענקת המתנות לעובדים יכולה להעביר את המסר שהעבודה במשרד נמצאת בראש סדר העדיפות שלכם, ואף כי יחסי העבודה הם חלק רב משמעות בכך.

זה בתורו ישפיע באופן חיובי על הצלחת בית העסק שלכם, כמו גם על הדרך שבה העובדים שלכם רואים אתכם. באופן אירוני, אתם מבלים עם העובדים שלכם במקום העבודה הרבה יותר מאשר עם בני משפחה וחברים טובים שלכם. לכן, אתם ממש לא חייבים "סיבה למסיבה", שיהיה דווקא חג כדי להעניק מתנות לעובדים שלכם, תעשו עבורם דבר מה נחמד, ובכך גם לעצמם, ותעניקו לעובדים שלכם מתנה כאות הוקרה והערכה, כמו למשל – מצית חשמלית עם חריטה. באם הנכם מעוניינים להעניק את המתנות לעובדים לפני אירוע מסוים, מומלץ לאחסן אותן במחסן מתקדם, ולהמתין עד הרגע הנכון להענקתן לעובדים.

המוצרים שבחרת
0
שלח הודעה
1
היי , כאן עדן :)
צריך עזרה בוואצפ ?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)